AKTUALNOŚCI

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK JUDO

>>Władze DZJudo

>>Dane adresowe

DOKUMENTY

>>Kalendarz PZJudo

>>Kalendarz DZJudo

>>Składki i regulaminy

IMPREZY i WYNIKI

>>Okręgowe i lokalne

>>Krajowe

>>Międzynarodowe

GALERIE ZDJĘĆ

INNE

>>Ciekawe strony www

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Rybnik
, 16-17.06.2007

Listy walk:
KOBIETY 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg
MĘŻCZYŹNI 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

Zbiorcze wyniki (PDF)

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziembikiewicz Ilona Gwardia Piła
2. Werner Katarzyna UKS Olimp Rawicz
3. Narewska Paulina UKS "Shizoku" Ostróda
3. Znojek Natalia Gwardia Opole
5. Biała Magdalena MKS Jordan Kraków
5. Szweda Anna KS Strzybnica Tarnowskie Góry
7. Bońda Marta LKS Szubinianka Szubin
7. Pospiech Patrycja UKS Olimp Rawicz

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
2. Lech Ewelina AZS AWF Wrocław
3. Szarzec Aneta UKS Wisła Centrum Wisła
3. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Łapa Milena MKS Padwa Zamość
5. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Daniel Sylwia AZS Gliwice
7. Konkol Anna UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 52kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
2. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Roszkiewicz Julia AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Pastuszak Karolina MKS Padwa Zamość
7. BUDA Małgorzata UKS Judo-Rawa Rawa Mazowiecka
7. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź

kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin
2. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa
3. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Perenc Agata Polonia Rybnik
5. Kupiec Katarzyna Błękitni Tarnów
5. Mohamed-Seghir Fatima-Zohra SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Korfanty Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Maślińska Natalia PTS Gwardia Bydgoszcz

kobiety, waga: 63kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Las Hanna Polonia Rybnik
2. Ozdoba Agata AZS Opole
3. Czakańska Luiza MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
5. Kumorowska Izabela Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kałka Małgorzata UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Watychowicz Beata UKS Bushido-Morus Szczecin

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
3. Furmanek Katarzyna AZS AWF Gdańsk
3. Wojna Joanna Pałac Młodzieży Tarnów
5. Bukowska Katarzyna Yamabushi Zakopane
5. Ziółkowska Wioletta MKS Jedynka Łódź
7. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
7. Koreń Anna AZS AWF Gdańsk

kobiety, waga: 78kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Małyjasiak Maria UKJ Viking Gdynia
2. Tomczak Sylwia UKS 2 Stalowa Wola
3. Kaps Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Kmetko Anna MKS Juvenia Wrocław
5. Łazarska Anna Hetman Białystok
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
7. Samsonowicz Izabela GKS "Czarni" Bytom
7. Stachoń Maria Yamabushi Zakopane

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajda Katarzyna MMKS Wojownik Skierniewice
2. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
3. Woźniak Joanna SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Piszczoła Maria UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Szewczyk Agata ŁPKS Gwardia Łódź
7. Mędykowska Katarzyna AZS AWF Gorzów Wlkp.

mężczyźni, waga: 55kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Stryczek Szymon GKS "Czarni" Bytom
3. Jasek Martin AZS Gliwice
3. Rawiak Andrzej UKS Judo Pawłowice
5. Jałbrzykowski Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Kownacki Marcin UKS Judo Pawłowice
7. Trojanowski Maciej KS Start Radom
7. Trojanowski Michał KS Start Radom

mężczyźni, waga: 60kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
2. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
3. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
3. Waliszek Wojciech ŁPKS Gwardia Łódź
5. Birkowski Borys ŁPKS Gwardia Łódź
5. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
7. Gruszczyński Mateusz Gwardia Warszawa
7. Leśniak Tobiasz UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: 66kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Tomasz AZS Opole
2. Końca Rafał ŁPKS Gwardia Łódź
3. Nowak Łukasz AZS Opole
3. Staśkiewicz Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Brysz Jacek GKS "Czarni" Bytom
5. Malczewski Jacek AZS Gliwice
7. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
7. Smagała Marcin UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 73kg - 58 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Niedzielski Marcin AZS Gliwice
2. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Giłowejno Sebastian TS Gwardia Olsztyn
3. Kowalski Marcin UKJ Ryś Warszawa
5. Karkosz Dawid MOSiR Mysłowice
5. Piaszczak Kamil Gwardia Warszawa
7. Kowalik Jan AZS Opole
7. Partyka Marcin MKS Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: 81kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
3. Kozłowski Kamil TS Gwardia Olsztyn
3. Kubieniec Jakub MKS Czechowice-Dziedzice
5. Fiutka Grzegorz UKS Dwunastka Leszno
5. Sobiegraj Michał Gwardia Wrocław
7. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
7. Liberadzki Krzysztof UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
2. Garbacz Michał AZS Gliwice
3. Iwański Maciej AZS-UKW Bydgoszcz
3. Skorupski Jan WTJ Włocławek
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
5. Szarek Piotr GKS "Czarni" Bytom
7. Łapski Maciej MMKS Wojownik Skierniewice
7. Zatyka Łukasz AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stypułkowski Mateusz AZS Łódź
2. Anderwald Bartłomiej ŁPKS Gwardia Łódź
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Jędraszek Rafał UKS Tomita Elbląg
5. Mycek Adam AZS AWF Wrocław
5. Wójciak Kamil WKS Śląsk Wrocław
7. Grabowski Bartłomiej GKS "Czarni" Bytom
7. Tyc Artur MKS Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stebnicki Zbigniew GKS "Czarni" Bytom
2. Woźniak Krzysztof PKS WSP Szczytno
3. Chebda Jakob Gwardia Warszawa
3. Rosa Michał WKS Flota Gdynia
5. Grzegorczyk Michał UKS Spartakus Lublin
5. Musiał Piotr AZS AWF Warszawa
7. Kachnowicz Tomasz UKS Piast Wrzeście
7. Sadocha Piotr JSS Gwardia Jelenia Góra

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j u d o . o r g

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j . o r g . p l