AKTUALNOŚCI

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK JUDO

>>Władze DZJudo

>>Dane adresowe

DOKUMENTY

>>Kalendarz PZJudo

>>Kalendarz DZJudo

>>Składki i regulaminy

IMPREZY i WYNIKI

>>Okręgowe i lokalne

>>Krajowe

>>Międzynarodowe

GALERIE ZDJĘĆ

INNE

>>Ciekawe strony www

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Warszawa, 01-03.06.2007

Listy walk:
KOBIETY 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN
MĘŻCZYŹNI 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN

Zbiorcze wyniki (PDF)
Klasyfikacje (PDF)

kobiety, waga: 48kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga AZS Kielce
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
5. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom
5. Zabrocka Agnieszka AZS AWF Wrocław
7. Maciej Joanna AZS Opole
7. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika AZS AWF Gdańsk
2. Machałek Iwona AZS AWF Gdańsk
3. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
5. Kubań Marta Gwardia Warszawa
5. Pasternak Katarzyna UKJ -AON Warszawa
7. Borawska Sylwia AZS UW Warszawa
7. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź

kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kołodziej Inga Gwardia Warszawa
2. Bielak Małgorzata AZS AWF Gdańsk
3. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
3. Woźniak Monika AZS AWF Gdańsk
5. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
5. Wyrzykowska Marta AZS AWF Gdańsk
7. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raińczuk Paulina AZS AWF Gdańsk
2. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
3. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Las Hanna Polonia Rybnik
7. Koszela Karolina AZS AWF Wrocław
7. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Piłocik Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice
3. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jurkowska Hanna AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
7. Adamczyk Izabela MOSiR Mysłowice
7. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
3. Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa
3. Zakolska Katarzyna AZS AWF Wrocław
5. Łazarska Anna Hetman Białystok
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
7. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
2. Sadkowska Urszula UKS Rekord Olsztyn
3. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
5. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
7. Ogórek Magdalena AZS AWF Wrocław
7. Rulka Emilia UKS Rekord Olsztyn

kobiety, waga: OPEN - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
2. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Rulka Emilia UKS Rekord Olsztyn
5. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Sadkowska Urszula UKS Rekord Olsztyn
7. Herdzik Izabela AZS Gliwice
7. Łazarska Anna Hetman Białystok

mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sułek Kamil Gwardia Warszawa
2. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
3. Irek Maciej AZS UW Warszawa
3. Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
5. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
7. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
7. Jurowski Krystian Hejnał Kęty

mężczyźni, waga: 66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Michałek Mateusz GKS "Czarni" Bytom
5. Kowalski Tomasz AZS Opole
5. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
7. Raczyński Jakub GKS "Czarni" Bytom
7. Staśkiewicz Tomasz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Bułka Jakub Gwardia Opole
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Piekarczyk Wojciech Gwardia Opole
5. Trędowski Robert Gwardia Warszawa
7. Partyka Marcin MKS Czechowice-Dziedzice
7. Żydak Paweł Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz Gwardia Wrocław
2. Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa
3. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
3. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
5. Skórkowski Tomasz AZS AWF Wrocław
5. Zamęcki Radosław Gwardia Wrocław
7. Bibrowicz Bartosz Gwardia Wrocław
7. Szyprowski Bartosz Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
3. Zbyszewski Piotr TS Wisła Kraków
5. Kośniewski Marcin AZS Opole
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Larem Kacper Gwardia Warszawa
7. Nyklarz Przemysław Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
3. Panek Kamil AZS AWF Gdańsk
5. Cywiński Piotr AZS AWF Wrocław
5. Szymajda Przemysław AZS PW Warszawa
7. Ciemieniewski Jarosław ŁPKS Gwardia Łódź
7. Zieniawa Michał UKS Budokan Gdańsk

mężczyźni, waga: +100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Eitel Grzegorz Gwardia Warszawa
2. Wojnarowicz Janusz GKS "Czarni" Bytom
3. Pokrywka Michał TS Olimpia Poznań
3. Sitarski Paweł Gwardia Warszawa
5. MALOWANIEC PAWEł Gwardia Opole
5. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław
7. Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
7. Misztal Eugeniusz GKS "Czarni" Bytom

mężczyźni, waga: OPEN - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
3. Panek Kamil AZS AWF Gdańsk
3. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
5. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. MALOWANIEC PAWEł Gwardia Opole
7. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni

Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS "Czarni" Bytom2 35
2Gwardia Warszawa2 11
3Gwardia Wrocław 200
4AZS UW Warszawa1 11
5UKJ Ryś Warszawa1 02
6TS Wisła Kraków0 11
7WKS Śląsk Wrocław 011
8AZS Gliwice0 10
9AZS AWF Gdańsk0 02
10AZS AWF Warszawa0 01
11Gwardia Opole0 01
12TS Olimpia Poznań0 01

Klasyfikacja medalowa - kobiety
 
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Gdańsk2 43
2AZS AWF Wrocław 202
3GKS "Czarni" Bytom1 11
4WKS Śląsk Wrocław 101
5AZS Kielce1 00
6Gwardia Warszawa1 00
7UKS Rekord Olsztyn0 11
8MKS Olimpijczyk Włocławek 010
9UKS Narew Łapy0 10
10AZS AWF Warszawa0 02
11AZS UW Warszawa0 01
12Gwardia Opole0 01
13MKS Czechowice-Dziedzice 001
14Polonia Rybnik0 01
15SGKS Wybrzeże Gdańsk0 01
16UKS Kodokan Toruń0 01

Klasyfikacja medalowa - razem
 
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS "Czarni" Bytom3 46
2Gwardia Warszawa3 11
3AZS AWF Gdańsk2 45
4AZS AWF Wrocław 202
5Gwardia Wrocław 200
6AZS UW Warszawa1 12
7WKS Śląsk Wrocław 112
8UKJ Ryś Warszawa1 02
9AZS Kielce1 00
10TS Wisła Kraków0 11
11UKS Rekord Olsztyn0 11
12AZS Gliwice0 10
13MKS Olimpijczyk Włocławek 010
14UKS Narew Łapy0 10
15AZS AWF Warszawa0 03
16Gwardia Opole0 02
17MKS Czechowice-Dziedzice 001
18Polonia Rybnik0 01
19SGKS Wybrzeże Gdańsk0 01
20TS Olimpia Poznań0 01
21UKS Kodokan Toruń0 01

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
 
Lp Klub Punkty
1GKS "Czarni" Bytom76.5
2Gwardia Warszawa37.0
3UKJ Ryś Warszawa26.5
4Gwardia Wrocław 23.0
5AZS UW Warszawa21.5
6Gwardia Opole17.5
7WKS Śląsk Wrocław 16.0
8AZS AWF Gdańsk12.5
9TS Wisła Kraków12.5
10AZS Gliwice10.5
11AZS AWF Warszawa9.0
12AZS Opole7.0
13AZS AWF Wrocław7.0
14TS Olimpia Poznań5.5
15AZS PW Warszawa3.5
16ŁPKS Gwardia Łódź3.0
17Hejnał Kęty1.5
18MKS Czechowice-Dziedzice 1.5
19SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
20UKS Budokan Gdańsk1.5
21Yawara Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
 
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Gdańsk66.0
2AZS AWF Wrocław 37.0
3GKS "Czarni" Bytom26.5
4WKS Śląsk Wrocław 18.0
5UKS Rekord Olsztyn17.5
6Gwardia Warszawa16.0
7SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
8AZS AWF Warszawa12.5
9AZS UW Warszawa12.0
10AZS Kielce9.0
11Polonia Rybnik9.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek 7.0
13UKS Narew Łapy7.0
14Gwardia Opole5.5
15MKS Czechowice-Dziedzice 5.5
16UKS Kodokan Toruń5.5
17AZS Gliwice5.0
18Hetman Białystok5.0
19AZS Zarząd Środ. Poznań 3.5
20KJ Samuraj Koszalin3.5
21UKJ -AON Warszawa3.5
22AZS Łódź1.5
23AZS Opole1.5
24MKS Chełm1.5
25MOSiR Mysłowice1.5
26UKS Siódemka Sochaczew 1.5

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j u d o . o r g

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j . o r g . p l