AKTUALNOŚCI

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK JUDO

>>Władze DZJudo

>>Dane adresowe

DOKUMENTY

>>Kalendarz PZJudo

>>Kalendarz DZJudo

>>Składki i regulaminy

IMPREZY i WYNIKI

>>Okręgowe i lokalne

>>Krajowe

>>Międzynarodowe

GALERIE ZDJĘĆ

INNE

>>Ciekawe strony www

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Opole, 28.04-01.05.2007

Listy walk:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg  
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

Zbiorcze wyniki (PDF)

kobiety, waga: 40kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
2. Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa
3. Mendyka Agnieszka MOSiR Mysłowice
3. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
5. Godlewska Patrycja MKS Juvenia Wrocław
5. Krześlak Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Majda Monika AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Witkowska Joanna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 44kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sosnowska Iza AZS Gliwice
2. STANKIEWICZ Joanna UKS Judo-Rawa Rawa Mazowiecka
3. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
3. Góral Ewelina MOSiR Mysłowice
5. Lubońska Katarzyna UKS 6 Piła
5. Myśliwiec Ewa Błękitni Tarnów
7. Jurczak Karolina Hejnał Kęty
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 48kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWF Gdańsk
2. Bergier Agnieszka Budowlani Sosnowiec
3. Karbowiak Pia AZS UW Warszawa
3. Podolak Arleta MKS Padwa Zamość
5. Jamróg Agnieszka UKS "MOSiR" Jasło
5. Wysocka Dominika Hetman Białystok
7. Pertkiewicz Paulina STS Gryf-3 Słupsk
7. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 52kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
3. Karpała Justyna AZS Opole
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Grzegorczyk Sylwia KJ Samuraj Koszalin
5. Konsiel Dominika ŁPKS Gwardia Łódź
7. Kunicka Magdalena MKS Juvenia Wrocław
7. Łagiewka Karolina Polonia Rybnik

kobiety, waga: 57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karbowiak Stefania AZS UW Warszawa
2. Bonsignori Sena UKJ Ryś Warszawa
3. Brysz Anna GKS "Czarni" Bytom
3. Jung Agata SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Tarkowska Paulina Pałac Młodzieży Tarnów
5. Wittke Martyna AZS Opole
7. Jaroń Alicja GKS "Czarni" Bytom
7. Kowalczyk Magdalena TKS "Judo" Toruń

kobiety, waga: 63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Anderwald Maria ŁPKS Gwardia Łódź
2. Rycak Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Bednarz Katarzyna Budowlani Sosnowiec
3. Wiktor Aleksandra PTS Walter Rzeszów
5. Korzystka Izabela UKS Judo Świdnica
5. Porębska Wioletta LKS Iskra Iskrzyszyn
7. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
7. Sielska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kwiatkowska Patrycja AZS Politechnika Warszawska Warszawa
2. Misztal Jagoda AZS Puławy
3. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
3. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
5. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
5. Sobczak Marta UKS Gimnazjon Suchy Las
7. KOSZAŁKA AGNIESZKA UKS Rekord Olsztyn
7. Studzian Agata AZS Łódź

kobiety, waga: +70kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Rózga Marta ŁPKS Gwardia Łódź
3. DZIURAWIEC JUSTYNA UKS Wolania Wola Rzędzińska
3. Łoboda Katarzyna UKS Ippon Tychy
5. Matlosz Katarzyna UKS-GKJ Głogów
5. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew
7. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław
7. Żyłkiewicz Michalina UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zięć Jakub AZS UW Warszawa
2. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Matkowski Kamil AZS AWF Wrocław
5. Chlebik Sebastian GKS "Czarni" Bytom
5. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
7. Białkowski Łukasz MKS Truso Elbląg
7. Lipiński Daniel UKS Opty Gdynia

mężczyźni, waga: 50kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS "Czarni" Bytom
2. Golus Łukasz GKS "Czarni" Bytom
3. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
3. Wituś Rafał MKS Juvenia Wrocław
5. Błoński Roman STS Gryf-3 Słupsk
5. Mura Mateusz UKS Dwójka Rydułtowy
7. Piękniewski Adrian PTS Walter Rzeszów
7. Prus Kamil Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krzywosz Paweł UKJ Ryś Warszawa
2. Przybysz Sebastian STS Gryf-3 Słupsk
3. Bołoz Łukasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Poniecki Jakub ŁPKS Gwardia Łódź
5. Rogala Patryk AKS Strzegom
5. Wojtas Sławomir MOSiR Bochnia
7. Konopelski Wiktor PTS Walter Rzeszów
7. Nowocień Konrad UKJ -AON Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander ŁPKS Gwardia Łódź
2. Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Augustowski Remigiusz AZS-UKW Bydgoszcz
3. Płoński Piotr JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Feliga Dawid UKS Siódemka Sochaczew
5. Pawłowski Adam TS Olimpia Poznań
7. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
7. Waliszek Marcin ŁPKS Gwardia Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Karpiński Michał K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
5. Masiukiewicz Paweł UKJ 225 Warszawa
5. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kulczyna Zygmunt AZS Gliwice
7. Pikala Robert MKS Jedynka Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Maciej MOSiR Bochnia
2. Badocha Paweł AZS Gliwice
3. Jóźwiak Adrian Jutrzenka Płock
3. Nawrot Jakub MKS Juvenia Wrocław
5. Cyrulik Paweł Polonia Rybnik
5. Pasiński Kamil UKS Targówek Warszawa
7. Brzeziński Mariusz UKJ -AON Warszawa
7. Niedziela Kamil AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sałek Mikołaj SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rudnicki Mateusz MKS Juvenia Wrocław
3. Latocha Krzysztof MKS Juvenia Wrocław
3. Różewski Emil UKJ 225 Warszawa
5. Owsianko Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Płonka Marcin KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Krzyszczak Jakub Gwardia Warszawa
7. Olczak Piotr UKS Bushi Łódź

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rogalski Bartosz TS Olimpia Poznań
3. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5. Bielecki Patryk GKS "Czarni" Bytom
5. Kubicki Maciej Hejnał Kęty
7. Dowgird Wiktor UKS Bushi Łódź
7. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kusz Marcin JSS Gwardia Jelenia Góra
2. Paszkiewicz Marcin AZS AWF Wrocław
3. Samczuk Mateusz UKS Narew Łapy
3. Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5. Meisner Błażej TS Olimpia Poznań
5. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Michno Marek TS Wisła Kraków
7. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j u d o . o r g

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j . o r g . p l