AKTUALNOŚCI

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK JUDO

>>Władze DZJudo

>>Dane adresowe

DOKUMENTY

>>Kalendarz PZJudo

>>Kalendarz DZJudo

>>Składki i regulaminy

IMPREZY i WYNIKI

>>Okręgowe i lokalne

>>Krajowe

>>Międzynarodowe

GALERIE ZDJĘĆ

INNE

>>Ciekawe strony www

Puchar Polski OTK Młodzieży
Wrocław, 21.04.2007

Listy walk:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg
60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

Zbiorcze wyniki (PDF)

kobiety, waga: 48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maciej Joanna AZS Opole
2. Lech Ewelina AZS AWF Wrocław
3. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew
3. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom
5. Daniel Sylwia AZS Gliwice
5. Jopek Barbara UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Znojek Natalia Gwardia Opole
7. Zowczak Anna MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
2. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Jasiurkowska Agnieszka AZS Opole
3. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
5. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Rączka Katarzyna GKS "Czarni" Bytom
7. Matusiak Małgorzata Hejnał Kęty
7. Pasternak Katarzyna UKJ -AON Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
2. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
3. Stasiecka Katarzyna UKJ -AON Warszawa
3. Woźniak Monika AZS AWF Gdańsk
5. Babiarz Aleksandra Błękitni Tarnów
5. Kurowska Marta AZS AWF Gdańsk
7. Juras Katarzyna UKS-GKJ Głogów
7. Mohamed-Seghir Fatima-Zohra SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata AZS Opole
2. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Deptuła Sylwia AZS AWF Gdańsk
3. Kałka Małgorzata UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Koszela Karolina AZS AWF Wrocław
7. Fojcik Magdalena AZS AWF Wrocław
7. Mielcarek Weronika AZS AWF Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamczyk Izabela MOSiR Mysłowice
2. Wojna Joanna Pałac Młodzieży Tarnów
3. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
3. Wawro Judyta AZS Opole
5. Kaps Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Kmetko Anna MKS Juvenia Wrocław
7. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
7. Wąs Marta MKS Jordan Kraków

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
3. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław
3. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Łazarska Anna Hetman Białystok
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
7. Gubańska Magdalena UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Szlendak Katarzyna MKS Chełm

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Ogórek Magdalena AZS AWF Wrocław
3. Gajda Katarzyna MMKS Wojownik Skierniewice
3. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
5. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Ślebocka Małgorzata AZS Łódź
7. Piszczoła Maria UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Woźniak Joanna SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 60kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Janicki Sebastian Gwardia Opole
3. Furmaniuk Jarosław AZS AWF Warszawa
3. Pezda Szymon AZS AWF Wrocław
5. Jurowski Krystian Hejnał Kęty
5. Zamęcki Adam Gwardia Wrocław
7. Kempka Jan AZS Gliwice
7. Waliszek Wojciech ŁPKS Gwardia Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
2. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
3. Kowalski Tomasz AZS Opole
3. Staśkiewicz Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Malczewski Jacek AZS Gliwice
5. Zamęcki Maciej Gwardia Wrocław
7. Agrest Dżulian Gwardia Opole
7. Raczyński Jakub GKS "Czarni" Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Umański Andrzej MMKS Wojownik Skierniewice
2. Pacholak Mateusz AZS UW Warszawa
3. Harańczyk Dawid Pałac Młodzieży Tarnów
3. Kurkiewicz Jakub UKJ Ryś Warszawa
5. Kowalik Jan AZS AWF Gdańsk
5. Zachara Bartosz AZS UW Warszawa
7. Jabłoński Marcin WKS Śląsk Wrocław
7. Szczepański Przemysław MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
2. Zamęcki Michał Gwardia Wrocław
3. Ptaszyński Łukasz Gwardia Warszawa
3. Zamęcki Radosław Gwardia Wrocław
5. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
5. Murawiak Grzegorz Gwardia Warszawa
7. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
7. Sobiegraj Michał Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Larem Kacper Gwardia Warszawa
2. Czaplicki Paweł AZS AWF Gdańsk
3. Domański Tomasz AZS AWF Gdańsk
3. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
5. Jabłoński Jakub GKS "Czarni" Bytom
5. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
7. Kuczyński Daniel AZS AWF Gdańsk
7. Łapski Maciej MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kośniewski Marcin AZS Opole
2. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
3. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Majda Damian AZS Łódź
5. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
5. Filek Rafał TS Wisła Kraków
7. Wardzała Robert Błękitni Tarnów
7. Wójciak Kamil WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
3. Chebda Jakob Gwardia Warszawa
3. Syguła Kacper AZS UW Warszawa
5. Kryszpin Mariusz Gwardia Wrocław
5. Tumiłowicz Tomasz TS Wisła Kraków
7. Bąk Jakub KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Wański Krzysztof KS Gwardia Bielsko-Biała

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j u d o . o r g