AKTUALNOŚCI

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK JUDO

>>Władze DZJudo

>>Dane adresowe

DOKUMENTY

>>Kalendarz PZJudo

>>Kalendarz DZJudo

>>Składki i regulaminy

IMPREZY i WYNIKI

>>Okręgowe i lokalne

>>Krajowe

>>Międzynarodowe

GALERIE ZDJĘĆ

INNE

>>Ciekawe strony www

WYNIKI

Wrocław 29.09.2007 r.

KOMUNIKAT
WYNIKI ELIMINACJI III REGIONU DO PUCHARU POLSKI
JUNIOREK I JUNIORÓW W JUDO
WROCŁAW 29.09.2007 R.

W zawodach wystartowało 110 zawodników/ek z 17 klubów.

JUNIORZY :

waga 55 kg – startowało 10 zawodników – kwalifikacja 2 zawodników
1. Wilk Piotr - AZS Opole ur. 1992
2. Wituś Rafał - Juwenia Wrocław ur. 1991
Rezerwa: Kurzej Daniel - AKS Strzegom ur. 1992
Rogala Patryk - AKS Strzegom ur. 1992

waga 60 kg – startowało 8 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Rydwański Michał - AKS Strzegom ur. 1992
2. Jurowski Krystian - Gwardia Opole ur. 1988
3. Zamęcki Adam – Gwardia Wrocław ur. 1990
Rezerwa : Jastrzębski Dawid - AKS Strzegom ur. 1992

waga 66 kg – startowało 8 zawodników – kwalifikacja 5 zawodników
1. Wituś Paweł - Gwardia Wrocław ur. 1989
2. Jamiński Patryk - Gwardia Wrocław ur. 1989
3. Płoński Piotr - Gwardia Jelenia Góra ur. 1992

4. Leśniak Mateusz - UKS 12 Leszno ur. 1989
5. Dulian Agrest - Gwardia Opole ur. 1989
Rezerwa: Oleśniewicz Igor - UKS Głogów ur. 1991

waga 73 kg – startowało 20 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Rajda Kacper - Gwardia Opole ur. 1988
2. Zamęcki Krzysztof - Gwardia Wrocław ur. 1988

3. Kowalik Jan - AZS Opole ur. 1989
Rezerwa: Wawrzyniak Piotr - Olimpia Poznań ur. 1991

waga 81 kg – startowało 8 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Fiutka Grzegorz - UKS 12 Leszno ur. 1990
2. Raczyński Michał – Śląsk Wrocław ur. 1988
3. Rudnicki Mateusz - Juwenia Wrocław ur. 1991
4. Latocha Krzysztof - Juwenia Wrocław ur. 1991
Rezerwa: Żukowski Bartosz - Gwardia Jelenia Góra

waga 90 kg – startowało 4 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Wójcik Jakub - Gwardia Wrocław ur. 1989
2. Łapka Michał - AZS AWF Wrocław ur. 1988
3. Grodzicki Łukasz – UKS 8 Nowa Sól ur. 1988
Rezerwa: Babicz Krzysztof - Gwardia Wrocław ur. 1989

waga 100 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Wójciak Kamil – Śląsk Wrocław ur. 1989
2. Dudek Paweł - Gwardia Jelenia Góra ur. 1989
4. Kusz Marcin – Gwardia Jelenia Góra ur. 1991
5. Paszkiewicz Michał – AZS AWF Wrocław ur. 1990
Rezerwa: Paszkiewicz Marcin - AZS AWF Wrocław ur. 1992

waga + 100 kg – startowało 4 zawodnik – kalifikacja 3 zawodników
1. Mycek Adam - AZS AWF Wrocław ur. 1988
2. Gramała Artur – Ippon Jarocin ur. 1990
3. Sadocha Piotr - Gwardia Jelenia Góra ur. 1990
Rezerwa: Małecki Łukasz - UKS 12 Leszno ur. 1989

JUNIORKI :

waga 44 kg – startowało 6 zawodniczek – kwalifikacja 6 zawodniczek
1. Grabowicz Adriana - AKS Strzegom ur. 1992
2. Znojek Natalia - Gwardia Opole ur. 1990
3. Werner Katarzyna - Olimp Rawicz ur. 1990
4. Piotrowska Kamila - UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Witkowska Joanna - UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1992
6. Przybylska Agnieszka - Juwenia Wrocław ur. 1992

waga 48 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Lech Ewelina - AZS AWF Wrocław ur. 1988
2. Szmidt Patrycja - AKS Strzegom ur. 1992
3. Hańczyk Aleksandra - UKS 8 Nowa Sól ur. 1992
Rezerwa: Kryk Weronika - AZS Poznań

waga 52 kg – startowało 8 zawodniczek – kwalifikacja 4 zawodniczki
1. Kurzej Klaudia - AKS Strzegom ur. 1992
2. Zowczak Aleksandra - Juwenia Wrocław ur. 1989
3. Roszkiewicz Julia - AZS Poznań ur. 1990
4. Karpała Justyna - AZS Opole ur. 1992
Rezerwa: Kunicka Magdalena - Juwenia Wrocław
Demska Joanna - Juwenia Wroclaw

waga 57 kg – startowało 9 zawodniczek – kwalifikacja 2 zawodniczki
1. Wuttke Martyna - AZS Opole
2. Bernacik Joanna - AZS Poznań ur. 1992
Rezerwa: Kobylarz Magdalena - UKS GKJ Głogów ur. 1991
Kałużna Sylwia - Juwenia Wrocław ur. 1990

waga 63 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 4 zawodniczki
1. Kałka Małgorzata - UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1990
2. Bensz Elżbieta - Gwardia Opole ur. 1990
3. Stachowiak Zuzanna - AZS Poznań
4. Gołaszewska Alicja - UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1991
Rezerwa: Ozdoba Agata - AZS Opole ur. 1988

waga 70 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Sobczak Marta - UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Raczyńska Agnieszka - Śląsk Wrocław ur. 1990
3. Kmetko Anna - Juwenia Wrocław ur. 1988
Rezerwa: Kusior Iwona - UKS Junior Lipno ur. 1991

waga 78 kg – startowały 3 zawodniczki – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Woronowicz Anna - UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1989
2. Niewirowska Agnieszka - Juwenia Wrocław ur. 1989
3. Gubańska Magdalena - UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1989

waga + 78 – startowały 3 zawodniczki – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Wasek Kamila - Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Piszczoła Maria - UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1990
3. Szymczak Liliana - AZS Poznań

Piotr Ledwoń
Koordynator regionu III PZJudo Wrocław

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j u d o . o r g