AKTUALNOŚCI

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK JUDO

>>Władze DZJudo

>>Dane adresowe

DOKUMENTY

>>Kalendarz PZJudo

>>Kalendarz DZJudo

>>Składki i regulaminy

IMPREZY i WYNIKI

>>Okręgowe i lokalne

>>Krajowe

>>Międzynarodowe

GALERIE ZDJĘĆ

INNE

>>Ciekawe strony www

Liga Indywidualno Drużynowa Seniorów i Seniorek
Opole, 10-11.02.2007

Listy walk:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg
60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Klasyfikacja medalowa: mężczyźni - kobiety - razem
Klasyfikacja punktowa: mężczyźni - kobiety - razem

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
2. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Kozłowska Agata Polonia Rybnik
3. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom
5. Daniel Sylwia AZS Gliwice
5. Zabrocka Agnieszka AZS AWF Wrocław
7. Zowczak Anna Juvenia Wrocław
7. Żok Marta MOSiR Mysłowice Mysłowice

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machałek Iwona AZS AWF Gdańsk
2. Boguszewska Katarzyna AZS AWF Warszawa
3. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
5. Basińska Ewelina AZS AWF Warszawa
5. Maciej Joanna AZS Opole
7. Roszkiewicz Julia AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
2. Bielak Małgorzata AZS AWF Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Woźniak Monika AZS AWF Gdańsk
5. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
5. Wyrzykowska Marta AZS AWF Gdańsk
7. Dikow - Iwanow Monika Gwardia Bielsko-Biała
7. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Las Hanna Polonia Rybnik
3. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5. Dębogórska Daria GKS "Czarni" Bytom
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
7. Deptuła Sylwia AZS AWF Gdańsk
7. Kłosek Roksana GKS "Czarni" Bytom

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Raińczuk Paulina AZS AWF Gdańsk
3. Adamczyk Izabela MOSiR Mysłowice Mysłowice
3. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław
5. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
5. Szulc Karolina AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Wysińska Lucyna AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: 78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Chlipała Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
3. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
5. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Zakolska Katarzyna AZS AWF Wrocław
7. Łazarska Anna Hetman Białystok
7. Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SADKOWSKA URSZULA UKS Rekord Olsztyn
2. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
4. Tołścik Barbara TS Gwardia Olsztyn

mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
2. Zamęcki Maciej Gwardia Wrocław
3. Buczak Tomasz Gwardia Wrocław
3. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
5. Furmaniuk Jarosław AZS AWF Warszawa
5. Kempka Jan AZS Gliwice
7. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
7. Pezda Szymon AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Michałek Mateusz GKS "Czarni" Bytom
3. Brysz Jacek GKS "Czarni" Bytom
3. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
5. Adamek Juliusz Gwardia Opole
5. Kłys Artur TS Wisła Kraków
7. Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
7. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Kurkiewicz Jakub UKJ Ryś Warszawa
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Umański Andrzej MMKS Wojownik Skierniewice
5. Żydak Paweł Gwardia Warszawa
7. Kubieniec Michał MKS Czechowice-Dziedzice
7. Remiarz Adam AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz Gwardia Wrocław
2. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
3. Lisowski Tomasz GKS "Czarni" Bytom
3. Mróz Daniel AZS AWF Gdańsk
5. Bibrowicz Bartosz Gwardia Wrocław
5. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
7. Owsianko Piotr UKJ Ryś Warszawa
7. Zamęcki Radosław Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Kośniewski Marcin AZS Opole
3. Larem Kacper Gwardia Warszawa
5. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Smoliniec Paweł AZS AWF Gdańsk
3. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom Wolbrom
3. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
5. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
7. Strasburger Jakub Gwardia Wrocław
7. Wójciak Kamil WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pokrywka Michał Olimpia Poznań
2. Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków
3. Chruszczewski Przemysław GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Towarek Jakub KS Start Radom
5. Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
5. Dela Tomasz UKS Judo Wolbrom Wolbrom
7. Kapral Jerzy GKS "Czarni" Bytom
7. Orocz Michał AZS AWF Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Wrocław 2 11
2UKJ Ryś Warszawa 2 02
3GKS "Czarni" Bytom 1 24
4Gwardia Warszawa 1 02
5Olimpia Poznań 1 00
6TS Wisła Kraków 0 20
7AZS AWF Gdańsk 0 11
8AZS Gliwice 0 10
9AZS Opole 0 01
10KS Start Radom 0 01
11UKS Judo Wolbrom Wolbrom 0 01

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS "Czarni" Bytom 2 03
2 WKS Śląsk Wrocław 2 00
3AZS AWF Gdańsk 1 32
4MKS Olimpijczyk Włocławek 1 00
5UKS Rekord Olsztyn 1 00
6AZS AWF Warszawa 0 30
7Gwardia Bielsko-Biała 0 10
8Polonia Rybnik 0 03
9 AZS AWF Wrocław 0 01
10AZS UW Warszawa 0 01
11GKS ,,Olimpia" Grudziądz 0 01
12Gwardia Warszawa 0 01
13KJ Samuraj Koszalin 0 01
14MOSiR Mysłowice Mysłowice 0 01

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS "Czarni" Bytom 3 27
2 Gwardia Wrocław 2 11
3UKJ Ryś Warszawa 2 02
4 WKS Śląsk Wrocław 2 00
5AZS AWF Gdańsk 1 43
6Gwardia Warszawa 1 03
7MKS Olimpijczyk Włocławek 1 00
8Olimpia Poznań 1 00
9UKS Rekord Olsztyn 1 00
10AZS AWF Warszawa 0 30
11TS Wisła Kraków 0 20
12AZS Gliwice 0 10
13Gwardia Bielsko-Biała 0 10
14Polonia Rybnik 0 03
15AZS Opole 0 01
16 AZS AWF Wrocław 0 01
17AZS UW Warszawa 0 01
18GKS ,,Olimpia" Grudziądz 0 01
19KJ Samuraj Koszalin 0 01
20KS Start Radom 0 01
21MOSiR Mysłowice Mysłowice 0 01
22UKS Judo Wolbrom Wolbrom 0 01

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS "Czarni" Bytom 55.0
2 Gwardia Wrocław 37.0
3UKJ Ryś Warszawa 37.0
4Gwardia Warszawa 23.5
5TS Wisła Kraków 17.5
6AZS AWF Gdańsk 12.5
7AZS Gliwice 10.5
8Olimpia Poznań 9.0
9UKS Judo Wolbrom Wolbrom 9.0
10MMKS Wojownik Skierniewice 7.0
11AZS Opole 5.5
12KS Start Radom 5.5
13AZS AWF Warszawa 5.0
14 WKS Śląsk Wrocław 5.0
15 AZS AWF Wrocław 4.5
16Gwardia Opole 3.5
17ŁPKS Gwardia Łódź 3.5
18KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 1.5
19MKS Czechowice-Dziedzice 1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS "Czarni" Bytom 44.5
2AZS AWF Gdańsk 42.0
3AZS AWF Warszawa 26.0
4 WKS Śląsk Wrocław 18.0
5Polonia Rybnik 16.5
6 AZS AWF Wrocław 12.5
7Gwardia Warszawa 9.0
8MKS Olimpijczyk Włocławek 9.0
9Gwardia Bielsko-Biała 8.5
10AZS Gliwice 7.0
11MOSiR Mysłowice Mysłowice 7.0
12AZS Zarząd Środ. Poznań 6.5
13AZS UW Warszawa 5.5
14GKS ,,Olimpia" Grudziądz 5.5
15UKS Rekord Olsztyn 5.0
16AZS Opole 3.5
17KJ Samuraj Koszalin 3.5
18MKS Chełm 3.5
19Hetman Białystok 1.5
20 Juvenia Wrocław 1.5
21UKJ Orzeł Warszawa 1.5
22TS Gwardia Olsztyn 1.0

Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1GKS "Czarni" Bytom 99.5
2AZS AWF Gdańsk 54.5
3 Gwardia Wrocław 37.0
4UKJ Ryś Warszawa 37.0
5Gwardia Warszawa 32.5
6AZS AWF Warszawa 31.0
7 WKS Śląsk Wrocław 23.0
8AZS Gliwice 17.5
9TS Wisła Kraków 17.5
10 AZS AWF Wrocław 17.0
11Polonia Rybnik 16.5
12AZS Opole 9.0
13MKS Olimpijczyk Włocławek 9.0
14Olimpia Poznań 9.0
15UKS Judo Wolbrom Wolbrom 9.0
16Gwardia Bielsko-Biała 8.5
17MMKS Wojownik Skierniewice 7.0
18MOSiR Mysłowice Mysłowice 7.0
19AZS Zarząd Środ. Poznań 6.5
20AZS UW Warszawa 5.5
21GKS ,,Olimpia" Grudziądz 5.5
22KS Start Radom 5.5
23UKS Rekord Olsztyn 5.0
24Gwardia Opole 3.5
25KJ Samuraj Koszalin 3.5
26ŁPKS Gwardia Łódź 3.5
27MKS Chełm 3.5
28Hetman Białystok 1.5
29 Juvenia Wrocław 1.5
30KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 1.5
31MKS Czechowice-Dziedzice 1.5
32UKJ Orzeł Warszawa 1.5
33TS Gwardia Olsztyn 1.0
 

D o l n o ś l ą s k i   Z w i ą z e k   J u d o   -   w w w . d z j u d o . o r g